Испанец от трета дивизия е в радара на червените  ЦСКА

...
Испанец от трета дивизия е в радара на червените  ЦСКА
Коментари Харесай

Новата трансферна цел на ЦСКА

Испанец от трета дивизия е в радара на " алените "
 ЦСКА се цели в испанско крило. В радара на столичния гранд е попаднал Виктор Наро, написа " Труд ". 26-годишният футболист е част от етретодивизионния Химнастик (Тарагона). Според информации в Каталуния от „ аления “ клуб му оферират три пъти повече пари, в сравнение с взима сега. Трансферната цена е 200 000 евро.

Наро играе в Химнастик от 2024 година. Юношеската му кариера е почнала в Майорка,от където Виляреал го купувал за 40 000 евро. Най-известният клуб, чиито цветове е защитавал, е Депортиво (Ла Коруня). За Химнастик е вкарал шест гола.

ЦСКА интензивно търси нови футболисти на поста крило. През предишния сезон там се въртяха Джейсън Локило, Аарон Исека, Илиан Илиев и Улаус Скаршем. Нито един от тях не впечатли, а на представянето на тима треньорът Душан Керкез заложи на бека Сейни Санянг. На този стадий селекцията на ЦСКА е в застой, а единствените нови са бранителят Теордор Иванов и халфът Дейвид Сегер.

Според разнообразни интернационалните уеб сайтове Габи Каниховски, национал на Северна Македония, е отказала колосална заплата от „ алените “. Причината била, че ЦСКА не играе в евротурнирите. Фаворит за подписа му е унгарският гранд Ференцварош, който давал 550 000 евро годишно заплащане против 1 милион от „ алените “. Каниховски обаче бил най-ентусиазиран поради предложение от американската Мейджърлига.

Тръгналият си като свободен сътрудник от ЦСКА норвежки халф Джонатан Линдсет ще играе за турския втородизивионен Манисаспор. „ Викингът “ изкара три сезона в България и беше измежду най-постоянните футболист в извънредно тежкото за тима време.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР